Skoda plāno paplašināt Karoq modeļa aprīkojumu

25-окт, 14;01 admin 1394
Jaunās Skoda Karoq versijas tiks aprīkotas ar DCC kontrolētiem amortizatoriem, kurus var pielāgot dažādiem darba režīmiem. Kopumā ir plānoti seši šādi režīmi, tostarp "Snow", kas pieejams tikai krosovera pilnpiedziņas versijā.
Atjauninātās versijas tirdzniecība tiks sākta 2021. gadā. Pagaidām datu par cenām nav, taču paredzams, ka pieaugums salīdzinājumā ar pašreizējo cenu tiks veikts 10–15% apmērā.

Salona iekšpusē būs USB-C ports, kas atrodas blakus spogulim, kā arī uzlabota sēdekļu apdare, izmantojot sintētisko zamšādu. Atkarībā no konfigurācijas varat izvēlēties vienu no paneļiem, no kuriem izvēlēties. Pieejami gan klasiskie mērinstrumenti, gan pilnībā digitālie instrumenti.

USB pieslēgvietu var izmantot viedtālruņa vai DVR pieslēgšanai. Adaptīvā DCC šasija jau iepriekš tika uzstādīta Kodiaq modeļiem, taču automašīnas gludums atstāja daudz kā vēlama. Skoda saka, ka tā ir būtiski uzlabojusi balstiekārtas komplektus un komponentus, kā rezultātā ievērojami uzlaboti braukšanas komforts.
Jaunās paplašināšanās mērķis ir palielināt pārdošanas apjomus, kas nestabilās tirgus situācijas dēļ ir nedaudz samazinājušies.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/