Skoda Karoq nonāca pārdošanā ar jaunu motoru

25-окт, 14;07 admin 1365
Jaunais Skoda Karoq tiks pārdots ar atjauninātu motora versiju. Tas būs četrtaktu 1,6 MPI ar 110 ZS. un 155 N • m griezes momentu. Šis spēka agregāts darbosies ar piecu pakāpju manuālo pārnesumkārbu. Tomēr versija ar automātisko pārnesumkārbu un 1,4 TSI ZS motoru. joprojām var iegādāties izstāžu zālēs.
Karoq maksimālais ātrums ar jauno motoru ir 183 km / h, un paātrinājuma dinamika ir 11,2 sekundes no sākuma līdz simtiem. Visas automašīnas versijas, ieskaitot vismodernākās komplektācijas - priekšējo riteņu piedziņa.

Turklāt Active un Ambition komplektā ietilpst audio sistēma Swing, kas aprīkota ar 8 skaļruņiem uzreiz, gaisa kondicionētāju un daudziem vadītāja palīgiem. Komplektā ietilpst arī stabilizācijas sistēma, visu sēdekļu apsilde un atpakaļskata spoguļi.

Lai ērti uzturētos salonā, tiek nodrošināta klimata kontrole ar divām zonām un ērta atpakaļskata kamera ar automātisku attāluma līdz šķēršļiem aprēķināšanu.
Cenas jaunajai automašīnai joprojām nav zināmas, taču paredzams, ka tās būs salīdzināmas ar tuvāko konkurentu - Kia Seltos. Pamata konfigurācija maksās nedaudz mazāk, bet par papildu opcijām jums būs jāmaksā par 15-20% vairāk.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/