Krosovers Skoda Enyaq iV tiks ražots kā kupeja

25-окт, 14;10 admin 1368
Gaidāmais Enyaq iV krosovers, kas tiks ražots no 2021. gada pirmā ceturkšņa, saņems kupejas versiju. Tas kļuva zināms pēc preses konferences, kurā Skoda pārstāvji iepazīstināja ar jaunu elektriskā krosovera koncepciju.
Atgādinām, ka standarta krosoveram tiks piegādāts motors no 148 līdz 306 ZS, un kopējais darbības rādiuss būs no 340 līdz 510 kilometriem ar vienu uzlādi. Jaunajai kupejai, acīmredzot, būs vienādas tehniskās īpašības, taču ārēji tā kļūs daudz modernāka.

Dizaineru galvenais uzsvars tika likts uz korpusa aizmuguri, kas tika ievērojami pārzīmēta. Nolaižamais jumts palika uz vietas. Pēc sava profila automašīna atgādina līdzīgas automašīnas no Volkswagen un Audi, tāpēc nav gaidāmas nekādas atklāsmes dizainā. Protams, tas nenoliedz faktu, ka Skoda ir pievienojusi savus atpazīstamos elementus un sīkumus.
Daudzi autoražotāji paļaujas uz kupejas virsbūvi, un Skoda nav izņēmums. Nākamajā gadā mums būs vesels elektromobiļu parks jaunā virsbūvē, kuru, acīmredzot, labi pārdos. Pandēmijas un sarežģītās ekonomiskās situācijas dēļ šis uzņēmuma lēmums izskatās ļoti noderīgs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/