Skoda Citigo kopā ar elektrisko versiju tiek pārtraukta

25-окт, 14;13 admin 1346
Kompaktā pilsētas automašīna Skoda Citigo, kuru Čehijas ražotājs ražo kopš 2011. gada un kuras ražošanas laikā ir veikts pāris modeļu pārveidojums, tiek noņemta no konveijera. Kopumā 2020. gadā tika pārdoti 6589 Citigo.
Atgādināsim, ka benzīna versija bija aprīkota ar ekonomisku 1,3 litru motoru, un Citigoe iV elektriskajai versijai bija labs 83 Zs dzinējs. Pēc uzņēmuma pārstāvju teiktā, Skoda tuvākajā laikā neplāno ražot tādas pašas klases automašīnu. Ja kādreiz viņi ražos elektrisko automašīnu uz MEB platformas, tad nākamajos 3-4 gados tā noteikti nebūs.

Tomēr ekonomisko sitikaru cienītājiem nevajadzētu skumt, jo šim modelim ir gandrīz pilnīgi dvīņi - Seat Mii un Volkswagen up! Šīs automašīnas joprojām labi pārdod, tāpēc ir pāragri runāt par vispārēju kompakto pilsētas automašīnu atcelšanu.
Šobrīd Skoda aktīvi izstrādā platformu uzņēmuma nākotnes elektromobiļiem. Prezentēti elektriskā krosovera un sedana modeļi. Acīmredzot, ja nākotnē parādīsies jauns subkompakts elektriskais cityar, tas tiks montēts, pamatojoties uz pilnīgi atšķirīgām tehnoloģijām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/