Skoda aktivitātes pēdējos gados

22-ноя, 09;38 admin 1515
Šobrīd lielākā daļa uzņēmuma automašīnu tiek montētas rūpnīcā Kvasiny pilsētā (Čehija). Turklāt montāžas līnijas ir Vācijā, Itālijā, Ukrainā, Kazahstānā, Krievijā un daudzās citās valstīs. Koncerna dzimtajā pilsētā Mlada Boļeslava ir īpaša akadēmija, kurā tiek veikti galvenie notikumi.
Kopējais uzņēmuma darbinieku skaits ir 33,6 tūkstoši cilvēku, no kuriem lielākā daļa strādā rūpnīcā Čehijas Republikā. Uzņēmums seko līdzi pašreizējām automobiļu tendencēm. Tātad 2016. gadā tika prezentēts pilna izmēra krosovers Kodiaq, kas iemantoja ne tikai zīmola fanu, bet arī citu autovadītāju mīlestību.

Saskaņā ar plānu līdz 2022. gadam uzņēmums izstrādās apmēram 30 jaunus automašīnu modeļus, no kuriem daži noteikti nonāks sērijās. Starp jaunajiem produktiem ir plānoti vismaz 10 elektriskie transportlīdzekļi. Lielākā daļa jauno produktu tiek montēti sadarbībā ar Volkswagen grupu.
Pārdošanas dati liecina par strauju Skoda transportlīdzekļu īpatsvara pieaugumu Eiropas eksportā. Lielākā daļa noieta nāk no tādiem modeļiem kā Octavia un Superb. Turpmākajos gados uzņēmuma vadība plāno ievērojami paplašināt elektromobiļu tirdzniecību.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/