Skoda un sociālās aktivitātes

22-ноя, 09;43 admin 1473
Skoda regulāri piedalās sabiedriskās aktivitātēs un labdarībā. Kopš 1992. gada viņa ir Olimpiskās komitejas locekle, un kopš 1993. gada viņa ir FIFA pasaules kausa pastāvīgā sponsore.
Turklāt Skoda ir slavenā pasaules velobrauciena Tour de France pastāvīgais transporta partneris. Uzņēmums nodrošina eskorta transportlīdzekļus, kā arī sponsorē balvas uzvarētājiem sportistiem.

Autoparks šajos pasākumos ir ārkārtīgi plašs, un tajā ietilpst vairāk nekā 250 transportlīdzekļu. Lielākā daļa no tām ir aprīkotas ar visu nepieciešamo, ieskaitot radio sakarus un dažādas ierīces.

Uzņēmums piedalās arī labdarības darbos. Kopš 2011. gada viņa ir pastāvīgā SOS bērnu ciematu dalībniece, kas nodrošina bāreņiem bezmaksas izmitināšanu un atbalstu.Skoda nodrošina transportu un finansējumu dažiem projektiem.
Kā redzat, uzņēmums sniedz ieguldījumu sabiedrības sociālajās aktivitātēs un sabiedrības sporta dzīvē. Mēs esam pārliecināti, ka nākotnē uzņēmuma sociālo projektu skaits tikai pieaugs, un to kvalitāte sasniegs pilnīgi jaunu līmeni.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/