Skoda pagaidām nedomā atgriezties ASV tirgū

22-ноя, 09;56 admin 1535
Neskatoties uz labu Skoda automašīnu pārdošanu, uzņēmuma vadība neplāno atgriezties ASV tirgū. Ķīna joprojām ir lielākais Skoda automašīnu pārdošanas tirgus, kur 2020. gada pirmajā pusē tika pārdoti 134 000 automašīnu.
Jāatzīmē, ka Volkswagen koncerns kopumā nejūtas ļoti labi Amerikas tirgū. Dīzeļdegvielas skandāli ir sabojājuši vācu autoražotāja reputāciju. Tas īpaši ietekmēja Touareg pārdošanu, kas vienkārši izrādījās nevienam nederīga.

Lieki piebilst, ka uzņēmumi, kas ietilpst grupā, arī nav ļoti pieprasīti Amerikas tirgū. Pat jaunais Superb, kas parādījās 2019. gadā, diez vai spēja iekļūt pārdošanas topos uz vietējo Ford un GM fona.
Vēl 2016. gadā Skoda plānoja izlaist vairākus interesantus modeļus ASV tirgū un pat izstrādāja jaunu krosoveru līniju. Tomēr Volkswagen lēmuma un ekonomiskās situācijas dēļ šiem plāniem nebija lemts piepildīties. Tādējādi koncerns joprojām tiek pārdots galvenokārt tā dzimtajā Eiropā un tālajās Āzijas valstīs. Lai kā arī būtu, pasaules tirgus, kas sadalīts starp aliansēm, nepieļauj neplānotus paplašinājumus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/