Skoda Enyaq iV priecēs futūrisma cienītājus

22-ноя, 10;09 admin 1447
Skoda jaunais elektromobilis izskatās kā īsts viesis no nākotnes. Salona Enyaq interjera noformējuma ziņā noteikti atgādina Skoda Scala, taču tas lielā mērā ir futūristisks. Informācijas panelis atgādina kosmosa kuģa instrumentus, un lielu interesi rada sēdekļu un stūres dizains.
Mums ir jāpateicas Skoda dizaineriem, jo viņiem zināmā mērā izdevās sasniegt augstos standartus elektrisko transportlīdzekļu ražošanā, kas tika noteikti Audi. Čehu ražotāja elektriskais apvidus automobilis ir tikpat elegants un bagāts ar neparastām īpašībām automašīnas interjerā un ārpusei.

Īpaši patīkami ir milzīgā funkcionālā telpa, kas ir pildīta ar dažādām konsolēm un elektroniskām vadības ierīcēm. Tajā pašā laikā centrālais 13 collu displejs ir ļoti funkcionāls, palīdzot saņemt informāciju no visām borta sistēmām un sensoriem.

Ne mazāk iespaidīgs ir jaunuma jaudīgais elektromotors, kas ražo 585 ZS. un ļauj smagajai kupejai paātrināties līdz 240 km / h.
Mēs varam ilgi runāt par dažādām mikroshēmām, paplašināto realitāti un citām automašīnas funkcijām. Bet daudz labāk ir tikai apskatīt attēlus vai apmeklēt uzņēmuma oficiālo automašīnu pārstāvniecību.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/