Skoda modeļiem tiks uzlabota multimediju sistēma

22-ноя, 10;21 admin 1513
Slavenā multimediju sistēma, kuru Skoda aktīvi izmanto savās automašīnās, beidzot tiks ievērojami modernizēta. Mēs runājam ne tikai par uzņēmuma vadošajiem modeļiem, bet arī par pieticīgākām automašīnām ar astoņu collu displeju.
Nozīmīgākās inovācijas attiecas uz modeļiem, kas uzstādīti pavisam jaunajos Kodiaq un Karoq. Jau 2021. gadā automašīnas no konveijera ripos ar paplašinātu informācijas un izklaides arsenālu. Daudzas multivides iespējas ir apvienotas ar stilīgu sistēmas dizainu un izcilas kvalitātes elektroniskajiem komponentiem.

Sistēma ietver iebūvētu SIM karti piekļuvei internetam, bezvadu saskarnes viedtālruņu savienošanai un vairākas lietotnes, piemēram, Android Auto, Apple CarPlay un MirrorLink. Šajā gadījumā sistēmu var konfigurēt pēc saviem ieskatiem. Atbalstītas vairāk nekā 15 valodas.
Programmatūra tiks atjaunināta pa gaisu, izmantojot bezvadu saites. Lai to izdarītu, jums būs jāreģistrē konts Skoda ID sistēmā. Tas nodrošinās jūsu transportlīdzekļa personalizēšanu tiešsaistē, kas savukārt ļaus jums aizpildīt savu unikālo profilu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/