Skoda Octavia skautu brauciens pārsteidza pat pieredzējušus žurnālistus

22-ноя, 10;24 admin 1527
Skoda Octavia Scout universāls ir ne tikai paaugstināts parastā Octavia variants, bet arī daudz sarežģītāks modelis. Automašīna piedāvā balstiekārtu ar paaugstinātu klīrensu, papildu virsbūves komplektu braukšanai pa zemes ceļiem un pastiprinātu pamatni. Tajā pašā laikā pēc pircēja izvēles tiek parādīti divi diskdziņi.
Par klasisko priekšējo nerunāsim, bet pārsūknētās Octavia pilnpiedziņa pārsteidz pat pieredzējušus žurnālistus. Automašīna patiešām tiek novietota kā piepilsētas analogs, un tai ir paaugstinātas jaudas 2,0 TDI Evo dīzeļdzinējs, kura jauda ir 200 ZS. un 400 N • m.

Kas attiecas uz pārnesumkārbu, mūs gaida klasisks septiņu pakāpju "robots". Milzīgi 19 collu diski ar firmas riepām un uzlabotu balstiekārtu pozitīvi ietekmē automašīnas apvidus spēju. Tikpat iepriecinoša ir pilnīgi jaunā optika ar LED miglas lukturiem.
Kopumā pēdējā preses konferencē parādītajā Octavia modifikācijā ir viss nepieciešamais, lai iepriecinātu sabiedrību. Mēs esam pārliecināti, ka drīz automašīna tiks aktīvi iegādāta visdažādākajiem mērķiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/