Skoda skolēni izgatavo rallija automašīnu no Kamiq modeļa

05-янв, 23;38 work 1246
Uzņēmums Skoda jau vairākus gadus māca savus audzēkņus, kuri nākotnē var atrast ienesīgu darbu gan pašā Čehijas uzņēmumā, gan jebkurā citā autobūves uzņēmumā. Skoda akadēmija Mladá Boleslav arī veicina studentu projektus, kuru vidū ir daudz interesantu eksemplāru. Mēs šodien runāsim par vienu šādu projektu.
Skoda Motorsport divīzija, kas rallija sacīkstēs piedalās jau vairāk nekā divdesmit gadus, saņems jaunu daudzsološu modeli, kas salikts ar šo pašu studentu rokām. 25 cilvēku komanda gatavojas ņemt Kamiq piecu durvju pilsētas automašīnu par projekta pamatu un būtiski uzlabot to visās frontēs.

Modelim vajadzētu iegūt jaudīgu dzinēju, modificētu rāmi, jaunu virsbūvi, amortizatorus un milzīgus riteņus. Turklāt viņi gatavojas nedaudz atvieglot automašīnu, noņemot no tās visu lieko, kas rallija sacensību laikā nav nepieciešams. Komanda ir tik iedvesmota, ka jau ir paveikusi ievērojamu darba apjomu pie gaidāmā sporta auto dizaina.
Diemžēl nav iespējams ieraudzīt šo brīnumu tā dabiskajā formā, jo projekts ir īstenošanas sākuma stadijā. Pagaidām mums, parastajiem vērotājiem, ir pieejami tikai tādi jēdzieni, kas izskatās ļoti jauki!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/