Budžets Skoda Slavia nonāca sērijā

09-дек, 23;39 work 1236
Pēc vairākiem gadiem, kas pavadīti projektēšanas, testēšanas un sagatavošanas stāvoklī, jaunā Skoda Slavia beidzot ir nonākusi sērijveida ražošanā. Krīze un pandēmija ir veikušas savas korekcijas šī krosovera dzimšanā, taču tagad tas ir pilnībā gatavs pārdošanas sākumam.
Auto ir samontēts uz MQB-A0-IN platformas, kas kalpo arī par Kushaq pamatu. Šāda unifikācija ļauj samazināt automašīnas ražošanas izmaksas, kā arī vienkāršot tā apkopi un pieejamo rezerves daļu meklēšanu. Modelim ir arī daudz kopīga ar Polo sedanu, kas pats strukturāli bija balstīts uz Skoda Rapid.

Tomēr atpakaļ pie mūsu jaunumiem. Modelis sola diezgan pieticīgu spēka agregātu līniju pat pēc budžeta SUV standartiem. Vidējais motors šeit ražo aptuveni 115 ZS. un diezgan veiksmīgi var strādāt gan ar tradicionālo mehāniku, gan septiņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Piedziņa ir tikai priekšā.
Modeļa izskats ne ar ko ievērības cienīgu neizceļas, lai gan to joprojām nevar saukt par standarta. Redzams, ka Skoda dizaineri ir veikuši zināmu darbu, lai radītu automašīnai unikālu izskatu, taču tā otršķirība var atbaidīt daudzus estētiskus pircējus no šī jaunā produkta iegādes.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/