Skoda Slavia gatavojas ienākt sērijā

24-фев, 17;27 work 1228
Skoda Slavia ir jauns Čehijas autoražotāja budžeta klases sedans, kas nākammēnes sāks ražot masveidā. Modelis ir uzņēmuma jaunums, kas būvēts uz MQB A0 IN platformas, taču ar šo nosaukumu jau iznācis cits Skoda auto, tiesa, tas bija 1985. gadā. Ko pašreizējā Slavia var iepriecināt pircējus, uzzināsiet tālāk tekstā.
Protams, šis ir budžeta modelis, tāpēc no tā nevajadzētu gaidīt nekādus neparastus parametrus. Diezgan standarta klāstā būs benzīna un dīzeļdzinēji ar vidējo jaudu 115 ZS. Ir pieejamas gan manuālās, gan automātiskās pārnesumkārbas. Brauciet, protams, tikai priekšā.

Bet sedana izskats var iepriecināt ar graciozām līnijām un pielāgotām virsbūves proporcijām. Lieki piebilst, ka auto siluets sanāca tiešām ideāls, ko gan nevarētu teikt par kopējo dizainu, kas nodod visu Slavia budžeta dabu.
Lai kā arī būtu, šis modelis izstāžu zālēs parādīsies līdz šī gada vidum. Tajā pašā laikā jaunuma izmaksas joprojām nav zināmas, taču, ņemot vērā visus iepriekš minētos parametrus, nevajadzētu sagaidīt paaugstinātu cenu zīmi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/