Skoda neražos universālu uz Fabia bāzes

29-июн, 21;36 work 167
Skoda jau labu laiku ražo skaisto Fabia hečbeku, kas joprojām tiek ražots. Pirms kāda laika klīda runas par universāla parādīšanos uz šī auto bāzes. Tomēr Skoda nesen noliedza šīs spekulācijas, kategoriski norādot, ka Fabia paliks hečbeks.
Pagaidām Skoda neplāno paplašināt savu universālo klāstu, jo šīs klases automašīnas nav tik ļoti pieprasītas kā hečbeki, sedani un krosoveri. To mums pastāstīja izdevuma Autocar žurnālists, kurš veica Čehijas uzņēmuma Skoda galvenā vadītāja izlūkošanas aptauju, kā arī uzzināja sīkāku informāciju par jaunajiem modeļiem, kas tiek ražoti.

Modeļi uz Skoda Fabia bāzes netiks ražoti līdz 2023. gadam. Tieši tad vajadzēja iznākt atjauninātajam ceturtās paaudzes hečbekam, kurā būs daudz jauninājumu, tostarp spēka agregātu līnija, kā arī būtiskas izskata izmaiņas.
Mēs ceram, ka Skoda atgriezīsies pie idejas par universālu, kura pamatā ir Fabia, kas, kā mēs atceramies, ir neticami pieprasīts pircēju vidū. Jebkurā gadījumā mēs vēlētos redzēt šādu modeli izstāžu zālēs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/