Volkswagen padarīja Skoda atbildīgu par Krieviju

05-янв, 12;09 work 1270
Volkswagen koncerns iecēlis Skoda atbildīgo par Krievijas tirgu. Par to nesen paziņoja koncerna ģenerāldirektors Tomass Šēfers, kurš uzstājās korporatīvajā konferencē. Papildus Krievijai Indijas un Ziemeļamerikas tirgiem vajadzētu būt Čehijas auto giganta patronāžai. Lai gan uzņēmums nav īpaši plaši pārstāvēts pēdējā reģionā.
Turklāt konferencē tika prezentēts ziņojums par VW grupas darbību pagājušajā pārskata gadā. Izziņotajā laika periodā Skoda izdevās uzsākt jaunu Indijas 2.0 programmu, kas atsāk zīmola mārketinga kampaņu šajā subkontinentā.

Turklāt uzņēmums īsumā stāstīja par Āfrikas tirgu un kontinenta ziemeļu valstīm, par kurām arī ir atbildīga Skoda. Ēģiptē, Tunisijā, Alžīrijā un Marokā zīmola automobiļiem klājas ļoti labi un tie uzrāda izcilus pārdošanas apjomus. Lai gan šis reģions nav Skoda prioritāte, tas joprojām ir jāattīsta.
Runājot par perspektīvākajiem šī brīža zīmola modeļiem, tie joprojām ir Kodiaq krosovers, kā arī Fabia Combi hečbeks. Uzņēmums ir pārliecināts, ka 2023. gadā pircēju vidū būs pieprasītas abas automašīnas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/