Testa brauciens Skoda Yeti

15-янв, 09;16 work 1264
Šodien mūsu testa braucienā neparasta automašīna. Fakts ir tāds, ka Skoda Yeti ražošana jau ir pārtraukta, taču šis modelis joprojām tiek uzskatīts par vienu no veiksmīgākajiem Čehijas autoražotāju vidū. Turklāt diezgan daudz Yeti universālu, kas slaveni ar savu praktiskumu un uzticamību, joprojām pārvietojas pa Eiropas ceļiem.
Universāla spēka agregāts bija benzīna un dīzeļdzinēju līnija ar vidējo jaudu 150 ZS. Kā pārnesumkārbu jūs varat izvēlēties starp sešpakāpju automātisko un tradicionālo mehāniku. Tajā pašā laikā no vārda vispār nebija pilnpiedziņas.

Kas attiecas uz interjeru, tas ir diezgan labs budžeta automašīnai. Labi apdares materiāli, džentlmeņu komfortablu iespēju komplekts, kā arī vienkārša multimediju sistēma ar nelielu šofera palīgu skaitu. Kopumā viss, kas nepieciešams pilnvērtīgai automašīnas lietošanai.
Par izskatu nerunāsim, jo ar to jau var iepazīties no dotajām fotogrāfijām. Teiksim, auto lieliski sevi parāda dinamikā, teicamā noturībā uz ceļa, turklāt tam ir ļoti liela griezes momenta dzinējs, kura jauda ir pietiekama enerģiskai kustībai dažādos braukšanas režīmos.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/