Skoda Karoq ir mainījis savu izskatu Eiropā

07-фев, 20;38 work 1244
Skoda Karoq ir kompakts krosovers, kas dzimis 2017. gadā. Savulaik šim SUV bija paredzēts aizstāt Yeti modeli, kas bija ļoti budžeta un niša. Taču jaunā krosovera pārdošana, kas pirmajā gadā vien pārdeva 500 tūkstošus automašīnu, pārspēja visus rekordus un pārvērta budžeta modeli par vienu no Čehijas autoražotāja flagmaņiem.
Nav brīnums, ka uz šī fona Skoda vadība nolēma atbalstīt šo modeli visos iespējamos veidos un laicīgi izlaist tam atjauninājumus. Viens no šādiem atjauninājumiem ir pašreizējais krosovera pārveidojums Eiropā, kas saņēma izmaiņas gan ārpusē, gan interjerā, kas tagad var lepoties ar videi draudzīgu materiālu izmantošanu.

Runājot par automašīnas izskatu, tas saņēma izcilus 18 collu vieglmetāla diskus ar sieta ieliktņiem, aizkarus uz bufera, uzlabotu radiatora režģi un virkni citu interesantu jauninājumu. Turklāt tika pagarināts spoileris uz bagāžas nodalījuma durvīm, savukārt pašas bagāžnieka tilpums palika nemainīgs.
Arī dzinēju klāsts palika nemainīgs, un to pārstāv benzīna un dīzeļa spēka agregāti ar jaudu no 110 līdz 150 ZS. Dzinēji strādā ar sešpakāpju mehāniku un DSG-7 robotu (DQ381), kas pieejams augstākajos automobiļa komplektācijas līmeņos.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/