Skoda uzņēmums paziņoja par saviem jaunajiem izgudrojumiem

22-ноя, 10;18 admin 1487
Skoda nesen paziņoja sabiedrībai par jaunākajiem sasniegumiem, kurus plāno uzstādīt jauniem elektriskajiem transportlīdzekļiem un citiem uzņēmuma modeļiem. Šo izgudrojumu dizains tika patentēts jau 2017. gadā, un tagad daudzas no šīm 94 idejām sāk parādīties.
Viens no jaunumiem ir tumsā mirdzoša drošības josta, kas naktī ir ļoti ērta. Šķiet, ka par to varēja domāt jau ilgu laiku, taču tikai tagad, 2020. gadā, LED drošības jostas beidzot nonāks sērijās.

Vēl viena patentēta ideja ir saliekams motorollers, kas ietilpst automašīnas bagāžas nodalījumā. Mazais transportlīdzeklis stāv rezerves riteņu nodalījumā, nodrošinot īpašniekam lielisku noskaņojumu un rezerves rezerves transportlīdzekļa sabojāšanas gadījumā. Tomēr ko jūs vēlaties no mūsdienu jauniešiem?
Bez šīm idejām ir arī vairāki citi izgudrojumi, kas iekļaujas Simply Clever koncepcijā. Daži no novatoriskajiem izstrādājumiem ir paredzēti izmantošanai uzņēmuma rūpnīcās. Tātad sabiedrībai tika prezentēta 4 kameru sistēma, kas palīdz izsekot ķermeņa daļu atrašanās vietai, lai iegūtu precīzāku detaļu metināšanu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/