Skoda pārbaudīja jauno problēmu novēršanas lietotni

25-окт, 14;04 admin 1341
Kopš vasaras vidus ir sākts darbs pie jaunas viedtālruņa lietojumprogrammas testēšanas 245 Skoda pārstāvniecībās, kas atrodas 14 valstīs. Šī programmatūra ir nepieciešama, lai analizētu skaņu, kuru neironu tīkls interpretēs, lai diagnosticētu motora atteici.
Mašīnmācībai tika izmantoti servisa centri, kuros tika ierakstīta motora, transmisijas un balstiekārtas skaņa. Šī darba rezultātā bija iespējams savākt lielu datu bāzi, kas lietojumprogrammai palīdzēs noteikt transportlīdzekļu sastāvdaļu un mezglu darbības traucējumus.

Jau lietojumprogramma var noteikt diagnozi, kas izrādās pareiza par 90%. Pateicoties iegultiem modeļiem, ir iespējams noteikt stūres, DSG sajūga un gaisa kondicionētāja kompresora bojājumus.

Arī lietojumprogramma spēj uzlabot savas iespējas, papildinot datu bāzi. Programmatūra spēj iegūt informāciju no automašīnas izstarotās skaņas spektrogrammas un ar lielu varbūtību noteikt diagnozi.
Paredzams, ka jaunā attīstība būs nepieciešama apkalpojošajiem darbiniekiem, kuri varēs izmantot tās iespējas ātrākai problēmu novēršanai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/