Tomass Šefers tiek iecelts par Skoda izpilddirektoru

22-ноя, 10;06 admin 1512
Čehijas autoražotāja Skoda jaunizkaltais izpilddirektors Tomass Šefers savu karjeru sāka tālajā 1991. gadā. Tad izcilais līderis bija tikai parasts mehāniķis. Tomēr drīz Tomasa karjera ieslēdzās, un viņam izdevās vadīt lielās nozares Malaizijā, ASV, Āfrikā un Vācijā.
Direktors, kā jau bija paredzēts, bija atbildīgs par uzņēmumu plānošanu un vispārējo stratēģiju. Viņš nodarbojās ar jaunu rūpnīcu piegādi un celtniecību. Kopš 2012. gada Tomass veiksmīgi strādā VW grupā, kas ir atbildīgs par dažādu problēmu ražošanas procesiem. Pēdējos gados Tomass ir strādājis Subsahāras Āfrikā, kur viņš ražo mobilas lētas automašīnas Āfrikas valstīm.

Saskaņā ar Tomasa redzējumu, Skoda ir jāstiprina biznesa saites un aktīvi jāsadarbojas ar Āzijas uzņēmumiem, kuri šodien ir tehnoloģiskā progresa priekšgalā. Tajā pašā laikā finanšu grūtības, ar kurām uzņēmums saskaras pēdējos gados, nešķiet satraucis pieredzējušo rūpnieku.
Lētākas automašīnas cilvēkiem, kā tas šķiet Tomasam, būs piemērotas kā galvenā koncerna stratēģija, kas palīdzēs nopelnīt naudu jau tuvākajā nākotnē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/